Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

Kraina Zieleni tworzy ogrody, które pobudzają wyobraźnię, zachęcają do odpoczynku a także otaczają dom swoim pejzażowym urokiem budując wyłącznie dobre emocje. Stawiając na piękno nie zapominamy o praktycznym przeznaczeniu, dzięki czemu projektowanie ogrodów przez naszą firmę jest tak naprawdę projektowaniem najwygodniejszej i najmilszej przestrzeni.
W polu umiejętności i prac znajduje się projektowanie ogrodów, sprawdzenie jakości gruntu i jego formowanie, a ponadto wszelkie prace ogrodnicze. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści, którzy ciągle sprawdzają tendencje modowe w zakładaniu ogrodów, jak również mogą poszczycić się wysokimi kompetencjami oraz praktyką zawodową. Projektowanie ogrodów jest czasochłonne zadaniem, które ma rzeczywisty wpływ na estetykę całej powierzchni wokół domu. W trakcie podejmowanych prac mamy na względzie zarówno uwagi klientów, jak i szczególne wymagania gleby oraz zastaną już architekturę. Koncentrujemy się na najistotniejszych szczegółach tj. na podziale terenu na potrzebne strefy oraz zastosowaniu zieleni odpowiedniej dla gleby, naświetlenia jak również ukształtowania terenu.

Zachęcamy do zlecenia nam wykonania projektu ogrodu. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego Śląska. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.

Marzysz o ogrodzie, w przestrzeni którego będziesz czuł się prawie jak w niebie? Projektowanie ogrodów Kraina Zieleni z Będzina to firma, która czyni, że każdy przydomowy teren będzie wyjątkowym oraz pięknym terenem o niebanalnym wyglądzie. Jesteśmy miłośnikami kompleksowych prac ogrodowych, które w naszym odczuciu jest sztuką oczekującą potrzebującą doskonałości, wyobraźni jak również szerokiej erudycji. Każdego dnia realizujemy projektowanie ogrodów, a następnie fachowo wdrażamy je w życie.

Jesteśmy świadomi, że projektowanie ogrodów to kluczowy etap, który powinien posiadać swoje kompletne odniesienie w praktycznych pracach wykonawczych, stąd też naszym klientom oferujemy całościowy zakres usług. W propozycji Kraina Zieleni jest tworzenie od podstaw trawników z rolki oraz z siewu, projektowanie i montowanie systemy nawadniającego ogród lub prace glebogryzarką sepatacyjną. Każde zlecenie rozpoczynamy od poznania potrzeb naszych klientów, jak również zbadania powierzchni, na którym ma powstać ogród marzeń. Wyśmienite umiejętności jak również zmysł artystyczny to dla firmy filary, na jakich podstawie wykonujemy projektowanie ogrodów. W ostatecznym wymiarze projektowane przez nas ogrody tworzą spójną całość z budynkiem, stając się jego przedłużeniem. Idealne w najdrobniejszym szczególe są dopasowane do osobliwych wymagań korzystających, a co się z tym wiąże w czasie projektowania mamy na szczególnym względzie jakiego rodzaju charakter ma mieć przyszły ogród, a także jak dużo czasu mają Państwo możliwość przeznaczyć na na prace pielęgnacyjne.

Dane firmy:

  • Ulica: ul. Podskarpie 131a
  • Kod pocztowy: 42-500
  • Miejscowość: Będzin
  • Telefon: 509 576 369
  • Województwo: Śląskie

Statystyki: