Restauracja Balaton - balaton.zabrze.pl

Jesteś pierwszy raz na Śląsku? A może to Twoja kolejna wyprawa i nadal nie spróbowałeś wyjątkowych potraw, które są niezwykle popularne w tym regionie? Jeśli tak, to na swojej mapie powinieneś zaznaczyć Restaurację Balaton w Zabrzu. Spróbujesz tu nie tylko niezwykłych dań kuchni śląskiej, ale i węgierskiej.
W menu znajdziesz sztandarowe dania, które już od wielu lat podbijają serca i podniebienia gości. Przygotowywane są na podstawie tradycyjnych receptur, dlatego możesz być pewien, że smak i aromat będzie autentyczny. Na karcie dań znajdziesz m. in. placki po balatońsku, śledzie po węgiersku, zupę rybną czy rolady śląskie z kluskami. Nie zabraknie także tradycyjnych dań obiadowych, rybnych, wegańskich i przepysznych napojów i trunków.
Restauracja Balaton w Zabrzu organizuje także imprezy okolicznościowe. Możesz tu urządzić urodziny, imieniny, wesele, komunie, a nawet spotkanie biznesowe. Bogate menu dostosowane do twoich potrzeb, miła obsługa i duża klimatyzowana sala sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane. W ofercie lokalu jest dostępny także catering wigilijny oraz komunijny. Odwiedź stronę internetową, gdzie znajdziesz pełne menu oraz aktualną ofertę. Do zobaczenia

Dane firmy:

  • Firma: Restauracja „Balaton”
  • Adres: ul. Brodzińskiego 2
  • Kod pocztowy: 41-800
  • Miejscowość: Zabrze
  • Telefon: 0322713110

Statystyki: