Pracownia Wdzięku i Urody - depilacja laserowa

Depilacja laserowa to dość powszechny, łatwy i nieinwazyjny zabieg umożliwiający permanentne usuwanie owłosienia z wybranej części ciała. Zazwyczaj wykonuje się go na nogach, pachach, okolicach bikini i twarzy. Zabieg depilacji laserowej cieszy się ogromną popularnością na całym świecie oraz pochlebnymi opiniami. Spowodowane jest to spektakularnymi i błyskawicznymi efektami, jakie można dzięki niemu osiągnąć.

Zabieg depilacji laserowej należy wykonywać w seriach. Zazwyczaj zaleca się miesięczny odstęp pomiędzy wykonywanymi zabiegami, więc wykonanie całej serii zajmuje około pół roku. Powodem tego jest fakt, że każdy włosek rośnie w innym czasie, a laser jest w stanie zadziałać tylko na te, które aktualnie znajdują się w fazie wzrostu. Laser nie ma wpływu na pozostałe włoski znajdujące się w tak zwanej fazie uśpienia. Należy więc poczekać na moment, w którym ich usunięcie będzie możliwe. Tak przeprowadzony zabieg wyróżnia się ogromną skutecznością. Nawet jeśli dojdzie do odrośnięcia pojedynczych włosków, to są one tak jasne i cienkie, że są praktycznie niedostrzegalne.

Niesamowita jakość wykonywanych zabiegów, innowacyjne zastosowania oraz wysoki poziom zaawansowania technologicznego wykorzystywanych do depilacji laserów to czynniki, które sprawiają, że jest to obecnie najlepsza i najbardziej lubiana metoda depilacji. Warto się na nią zdecydować, jeśli ograniczyć codzienną pielęgnację do minimum oraz zaoszczędzić czas. Ceny depilacji laserowej mogą różnić się ze względu na wybrany salon kosmetyczny, depilowany obszar oraz jego powierzchnię.

Dane firmy:

  • Adres: al. Rejtana 20a
  • Kod pocztowy: 35-310
  • Miejscowość: Rzeszów
  • Telefon: 692 468 296

Statystyki: