Makijaż permanentny oczu - Matleena Beauty

Salon Urody Matleena Beauty to centrum, w którym znajdziesz osobiste niewątpliwe piękno. Założony w 2007 roku nieustannie troszczy się o światową jakość oferowanych usług. Starający się o naszych klientów zespół to wykwalifikowane kosmetyczki, stylistki i wizażystki z różnych dziedzin, które nie tylko mogą pochwalić się światowymi zdolnościami zawodowymi, ale także licznymi rekomendacjami zadowolonych klientów.
W obszarze oferowanych zabiegów jest profesjonalna i całościowa pielęgnacja twarzy, nowoczesne rozwiązania w kwestii kosmetyki kolorowej twarzy i stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Wykonujemy zabiegi estetyczne, a autentyczną perełką odróżniającą nas od konkurencyjnych salonów jest najnowocześniejszy sprzęt dzięki któremu mamy możliwość robić innowacyjne zabiegi.
Intymna atmosfera, podmiotowe podejście oraz dyskrecja sprawiają, że jesteśmy ambasadą urody, który oprócz oferty zabiegów powoduje także pełny relaks. Do wykonania zabiegów używamy wyłącznie najlepszej klasy kosmetyki, które w połączeniu z wymienionymi zaletami zapewniają całkowitą satysfakcję. Pozwól sobie na odpoczynek i znajdź swój niepowtarzalny czar – jesteś bezcenną perłą, a my sprawimy, że twój blask będzie olśniewał i zaczaruje niejedną chwilę. Umów się na zabieg w naszym eleganckim salonie – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

Dane firmy:

  • Ulica: ul. Kościuszki 33
  • Kod pocztowy: 40-048
  • Miejscowość: Katowice
  • Telefon: 504 275 641

Statystyki: