Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku a założone zostało przez doświadczone osoby z dziedziny stomatologii i protetyki. . Swoją wiedzę i praktykę zdobywały w gabinetach stomatologicznych w kraju jak i zagranicą. Naszym priorytetem jest skupianie się na wysokiej estetyce i funkcjonalności wykonywanych protez.
W naszym laboratorium dobieramy kolor a także doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Konsultacje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10. 00 17. 00. Wykonujemy też dokumentację fotograficzną na życzenie pacjenta. Jeśli chodzi o wyciski preferujemy masy znanych i cenionych producentów w dziedzinie stomatologi.
Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON w pełnym zakresie.
Oferujemy również innym gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania. Zapraszamy państwa do naszego gabinetu na ul. Szerokiej na Starym Mieście w Gdańsku.
 

Dane firmy:

  • Adres: ul. Szeroka 119/120
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Telefon: 58 340 93 78

Statystyki: