Gift Design- Gadżety Reklamowe

Gadżety reklamowe: lepiej, więcej, ciekawiej Każda firma samodzielnie ustala, w jaki sposób będzie obecna w świadomości swoich klientów. Żeby zachować indywidualny charakter, potrzebuje maksymalnego wyboru gadżetów reklamowych. To właśnie dlatego proponujemy tak szeroki asortyment produktów. Wśród nich są upominki reklamowe, teczki i kubki, a także odzież czy pamięci USB. Zgodnie z zasadą, że lepiej więcej, niż mniej.
To szczególnie ważne gdy na gadżetach pojawia się firmowe logo. Nasi klienci korzystają przecież z dostarczanych przez nas produktów po to, żeby budować swoją identyfikację wizualną. A ta jest zawsze kwestią samodzielnego wyboru wynikającego z istoty prowadzonego biznesu.
Zróżnicowana oferta, indywidualne gadżety Kiedy rozmawiamy z naszymi klientami, podkreślają, że szczególnie ważna jest dla nich możliwość wyboru dokładnie tego, co pasuje do ich koncepcji promocji firmy. Są tacy, którzy wybierają kubki reklamowe i inni, dla których ważniejsze są pamięci usb. Inspirowani tymi rozmowami budujemy naszą ofertę tak, żeby zawsze mogli wybierać produkty według indywidualnego klucza.
Dążenie do różnorodności to także ciągła praca nad pozyskiwaniem nowych dostawców. Przykładamy szczególną wagę do tego, żeby współpracować tylko z tymi, którzy zachowują najwyższe standardy. W ten sposób oferowane przez nas gadżety - czy to kubki lub teczki reklamowe, czy pendrive z nadrukiem - są zawsze najwyższej jakości.

Dane firmy:

  • Firma: Gift Design Mariusz Jastrzębski
  • Adres: Zabłocie 39/207
  • Kod pocztowy: 30-701
  • Miejscowość: Kraków
  • Telefon: 504095104
  • NIP: 6792699265

Statystyki: