Gry FNAF 6

Pięć nocy w Freddy's World zostało ponownie wydanych, tym razem jako darmowa gra. Odtworzenie gry RPG przez Scotta Cawthona w popularnej serii horrorów spotkało się z gwałtowną reakcją po początkowym wydaniu, gdy poczuł się niedoceniony zarówno pod względem wielkości, jak i wielkości. Cawthon wziął sobie do serca wiele z krytyki i postanowił usunąć grę ze sprzedaży i zaoferować zwrot pieniędzy wszystkim, którzy ją kupili.

"Nadal będę pracował nad FNaF World i dopracuję go, " powiedział wtedy Cawthon o tym akcie. "Od tego momentu gra zawsze będzie darmowa. " Pozostał wierny swemu słowu, oferując nową zaktualizowaną wersję FNaF World na GameJolt.
"To jest pierwsza zaktualizowana wersja FNaF World, z przebudowanym Overworldem i wieloma innymi nowymi funkcjami" - powiedział Cawthon o nowo przesłanej grze. "Więcej aktualizacji, które nadejdą! "
Aby dowiedzieć się więcej o FNaF World, oto nasza Aoife Wilson i Johnny Chiodini wyjaśniając, dlaczego wersja premiery gry pozostawia wiele do życzenia.

Dane firmy:

Statystyki: