Catering dietetyczny Tychy - fitpapu.com

Fitpapu catering dietetyczny to więcej niż tylko firma cateringowa - to przywiązanie do zdrowego stylu życia i pasja do doskonałego smaku. Jesteśmy lokalnym liderem na rynku cateringu dietetycznego na Śląsku, oferującym wyjątkowe rozwiązania żywieniowe dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i dobrze się odżywiają.
Stale rozwijamy naszą ofertę diet pudełkowych aby zaspokoić różne potrzeby naszych klientów. Oferujemy diety odchudzające, budujące mięśnie, diety dla alergików i wegetarian. Oferujemy pakiety 3, 4 i 5 daniowe. A także opcje samych obiadów.
Nasza firma wyróżnia się nie tylko pysznymi i zbilansowanymi posiłkami diety pudełkowej, ale także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Rozumiemy, że potrzeby żywieniowe są różnorodne, dlatego staramy się dostosować nasze menu do oczekiwań i wymagań każdej osoby, zapewniając świeże, starannie przygotowane dania dostarczane bezpośrednio pod wskazany adres. Dieta pudełkowa dla Ciebie - sprawdź nas, zadzwoń lub napisz. www. fitpapu. com

Dane firmy:

  • Firma: Fitpapu
  • Miejscowość: Tychy
  • Telefon: 530 920 081
  • NIP: 6462938324

Statystyki: