Plewa Systemy Kominowe

W niemal każdym gmachu musi znaleźć się system grzewczy, który zagwarantuje ciepło A jeśli konieczny jest system grzewczy, to także odpowiednio dobrany system kominowy, czyli taki, który bez problemu będzie działał. Nasze przedsiębiorstwo oferuje wszechstronne kominowe systemy ceramiczne, niepodatne na działanie zimna. Właściwie dobrany system zagwarantuje Ci spokój oraz bezpieczeństwo przez długi czas.
Takie systemy zajmują mniej miejsca niż zwykłe kominy. Są one o wiele bardziej zaawansowane i umożliwiają prostsze połączenie elementów.
Zastosowanie proponowanych przez nas systemów jest szerokie. Przykładowo, w ofercie sklepu PLEWA można znaleźć system, który śmiało można zamontować do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym asortymencie znajdziesz systemy do kotłowni. Potrafią one współpracować z wieloma kotłami. Każdy z tych rodzajów w ofercie firmy PLEWA niepodatny jest nawet na gwałtowne skoki wysokości temperatury. Co więcej, nasz system kominowy umożliwia maksymalny komfort. Zapewnia szczelność ogniową oraz gazową. Należy również zaznaczyć, że nie jest on podatny na procesy korozji. W naszym sklepie znajdziesz u nas systemy kominowe, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im wysoki poziom wilgoci, na który są po prostu odporne. W związku z tym, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się odpowiednia temperatura w domu.
W zestawie się znajdują m. in. rury, obudowa z pustaków oraz inne części, które pozwalają na odpowiednie zmontowanie. Oprócz systemów kominowych sprzedajemy akcesoria na zamówienie, m. in. : kominy stalowe i szalunki tracone. Poszczególne części spełniają normy Unii Europejskiej
Odwiedź witrynę firmy Plewa i dowiedz się więcej. Dostępne są na niej instukcje filmowe. Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami. Oddzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe!

Dane firmy:

Statystyki: