FIStech systemy mocowań

Mamy w magazynach pełną gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer oferowane są przez sprzedawców posiadających niezbędną wiedzą oraz długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci otrzymują w oparciu o ich szczególne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę sprzedażową i asortymentową.
Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo mamy w ofercie mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Nasi sprzedawcy wspomogą Cię w wyborze odpowiednich produktów dla Twoich potrzeb. Oprócz systemów mocowań posiadamy także w ofercie produkty takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia oraz mocowania elektryczne
Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę nadzorczą i finalnie dostają symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwojoną kontrolę wytrzymałości, by zachowywać zaufanie swoich klientów i świadczyć najwyższy standard ochrony, płynący z użytkowania produktów Spax. Bogate doświadczenie pozwala kompanii sukcesywnie otwierać się na nowatorskie dziedziny fabrykacji i zaspokajać personalne życzenia klientów.

Dane firmy:

Statystyki: