Sesje noworodkowe Poznań - pstrykupstryk.pl

Zachęcam na wykonanie sesji niemowląt oraz sesji plenerowych w okolicach Poznania. Jestem entuzjastką sesji naturalnych, więc będę przekonywać Ciebie do zdjęć w plenerze albo w Twoim domu. Przeprowadzam sesje i fotografie dzieci i niemowląt, a także sesje rodzinne. Selekcjonuje najlepsze zdjęcia z całej sesji oraz drukujemy je na papierze fotograficznym. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w ciąży, a także noworodków oraz małych dzieci. Na Państwa prośbę możemy zorganizować sesje dzieci Poznań, której detale określimy indywidualnie. Jeśli zechcesz, zrobię też zdjęcie Tobie i ojcu dziecka.
Sesje plenerowe. Najlepszym oświetleniem jest światło naturalne. Toteż z tych powodów tak kocham plenery i zawsze będę do nich namawiać. Nie istnieje zła pora roku kalendarzowego na wykonanie sesji zdjęciowej. Zarówno biały puch potrafi być przepiękny tak jak jesienny las. Całość jest zależna od Ciebie. Wyłącznym przeciwwskazaniem jest deszcz. Przeważnie mam prośbę, żeby opiekun dostarczył swoje propozycje ubranek i ja sama również coś przynoszę. Opiekunom zazwyczaj wydaje się, że maluszki mogą mieć wykonywane zdjęcia na dworze, jedynie w tym momencie, gdy rozpoczną chodzenie. Wykonuję sesje plenerowe więc zapraszam na naszą witrynę internetową. Jeśli przyjedziesz do nas latem z noworodkiem, wyjdziemy na ogród. Czasem mogą kwitnąć akurat wtedy przepiękne jasne hortensje i uda się zrobić zdjęcie na ich tle? Zazwyczaj dzieci, ku zdziwieniu opiekunów, godzą się zostać ze mną bez rodziców a w tym czasie tak naprawdę współpraca z nimi wygląda inaczej. Podczas sesji w plenerze mamy możliwość uchwycić Wasze najprawdziwsze, nieskrywane relacje. Ponieważ sesja zdjęciowa ze mną w plenerze jak to często podkreślam to wspaniały przechadzka ze mną.
Fotografia noworodkowa. Najlepszy czas na zrobienie fotografii noworodkowi to okres pomiędzy 5 a 14 dniem życia. To w tym czasie dziecko swobodnie układa się w postawie embrionalnej, Gdy ja angażuje się rozmieszczaniem wszystkich rekwizytów, Ciebie poproszę o nakarmienie maluszka. Każdorazowo mam prośbę o to, abyś zrobiła każdą czynność, żeby maluszek przed moim przybyciem nie spał co najmniej dwa kwadranse. Sesja fotograficzna trwa od 2 do 4 godzin. Wszystko zależy od tego, jak noworodek będzie się zachowywał. Pomieszczenie, w którym wykonywane są fotografie podgrzewamy farelką – noworodek będzie do zdjęć rozebrany - będzie mu ciepło. Serdecznie zapraszamy na fotografia noworodkowa Poznań. Jeżeli to ja przyjeżdżam do wasze mieszkanie, 30 minut potrzebuję na przygotowanie wszystkiego. Przywiozę ze sobą idealną pufę służące do układania niemowląt, pełno kocyków, na których będę kłaść noworodka oraz przeróżne gadżety w postaci czapek, kocy, owijek i śpioszków. Parę rzeczy bez których się nie ruszam na sesję zdjęciową to smartfon z aplikacją white noise, która emituje szumy sprzyjające zasypianiu maluszka a także mały mechanizm wyciągnięty ze starego pluszaka, naśladujący bicie serca.

Dane firmy:

Statystyki: