Laser Hi-Tech

Laser Hi-Tech, jesteśmy producentem wysokiej klasy urządzeń kosmetycznych dla gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów lekarskich. Produkujemy urządzenia do terapii światłem laserowym, intensywnym światłem pulsacyjnym oraz częstotliwością radiową, ultradźwiękami i mikro i bioprądami. Gabinetom medycyny estetycznej oferujemy gotowe narzędzia i platformy ułatwiające ich pracę. Do zakupionych urządzeń kosmetycznych dodajemy profesjonalne szkolenie zawodowe i doradztwo w zakresie doboru sprzętu kosmetycznego własciwego dla Państwa gabinetu.
Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów są zabiegi kriolipolizy. Laser Hi-Tech oferuje bardzo dobre, niezawodne urządzenie Model KRIO-2 do kriolipolizy. Jest to bezpieczne i skuteczne urządzenie do usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. KRIO-2 to urządzenie wyposażone w dwie funkcje, tj. Kriolipoliza i RF Thermocool.
Urządzenie może być wyposażone w jedną, dwie, trzy lub cztery głowice pracujące równocześnie.
Zapraszamy do Laser Hi-Tech w miejscowości Falenty Nowe oraz na laserhitech. pl tutaj znajdziecie komplet informacji o urządzeniach kriolipolizy.

Dane firmy:

  • Ulica: Rozbrat 15
  • Kod pocztowy: 05-090
  • Miejscowość: Nowe Falenty
  • Telefon: 502339374
  • Województwo: Mazowieckie

Statystyki: