DoTERRA

Olejki doTERRA stały się ostatnio bardzo popularnym produktem. Wiele osób sięga po nie, stosując jako zamiennik w stosunku do kremów. Olejki są bardzo cennym produktem kosmetycznym, jednak należy ich używać świadomie i w odpowiedni sposób, w przeciwnym wypadku, zamiast pomóc, możemy skórze zaszkodzić. Olejek do twarzy możemy wykorzystywać jako samodzielny produkt, nakładając go na bardziej wysuszone partie twarzy, na wcześniej nałożony krem, lub też jako dodatek do kremu stosowanego na co dzień. Olejki do twarzy bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z maseczką. Można go również wykorzystać przy zmywaniu makijażu, zarówno na zimno, jak i na ciepło, tzw. oleje myjące.
Olejki to produkty z bogatą zawartością składników odżywczych dlatego dobrze sprawdzają się jako dodatek, a także samodzielny produkt. Należy jednak pamiętać, że olejki utrzymują poziom wilgoci w skórze, jednak nie są typowymi kosmetykami do jej nawilżania, więc w tym zakresie należy się wspomóc innymi kosmetykami takimi jak np. kwas hialuronowy.
DoTERRA to przede wszystkim firma, która postawiła na naturalność i ekologię. W olejkach tej firmy nie znajdziecie Państwo sztucznych substancji.

Dane firmy:

Statystyki: