KomfortLine

Komfort Line jest firmą, która funkcjonuje na rynku już kilka lat zajmując się międzynarodowym przewozem osób. Jednym z najczęściej obieranych kierunków jest Belgia. Nasze busy do Belgii wyjeżdżają systematycznie zawsze w środę i sobotę rano. Jednak w związku z rosnącym zainteresowaniem naszych klientów wyjazdami właśnie w tym kierunku zdarzają się dodatkowe kursy. Nasze busy jeżdżą po całym obszarze Belgii. W Polsce zabieramy osoby z województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, części pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Nasze usługi przewozu są świadczone w standardzie "od drzwi do drzwi" aby jak najbardziej ułatwić życie naszym klientom. Staramy się aby podróż naszymi busami przebiegała zawsze w komfortowych warunkach oraz w miłej atmosferze. Na pokład naszych samochodów zabieramy również zwierzęta domowe, pod warunkiem, że właściciel zwierzęcia deklaruje posiadanie niezbędnych dokumentów. W naszej ofercie znajduje się również transport paczek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.
W naszych busach panuje przyjazna atmosfera, klientów zawsze odbieramy ze wskazanego adresu i odwozimy na wskazany adres bez konieczności dojeżdżania we własnym zakresie. Przed odbiorem kierowca informuje pasażera telefonicznie o czasie odjazdu.
Nie ograniczamy w sposób radykalny ilości zabieranego bagażu – zgodnie z obowiązującym regulaminem podróżny może zabrać dwie torby podróżne i bagaż podręczny. W przypadku odstępstw prosimy o wcześniejsze informowanie. Przystanki w czasie podróży są organizowane zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Proponujemy Państwu skorzystanie z Naszych usług przewozu osób do Niemiec 8-mio lub 9-cio osobowymi busami. Nasze usługi przewozu osób realizujemy zawsze w standardzie ‘od drzwi do drzwi’. Nasi klienci nie muszą dojeżdżać do punktów zbiórek klientów a Nasi kierowcy doskonale wiedzą, że są zobowiązani dowieźć Państwa pod wskazany adres.

Dane firmy:

  • Ulica: Gałczyńskiego 53
  • Kod pocztowy: 87-100
  • Miejscowość: Toruń
  • Telefon: 888-198-050
  • Województwo: Kujawsko-pomorskie

Statystyki: