Zasłony - gotowe modne wzory - Polontex

Firma Polontex to producent i dystrybutor produktów włókienniczych z siedzią w Częstochowie. Swoją historią sięga lat 90. Oferuje szeroką gamę tkanin dekoracyjnych takich jak: zasłony na wymiar, firanki żakardowe, makarony, woalowe i panelowe, oraz obrusy na wymiar.

W roku 1994 po wykupieniu zakładów CEBA Polontex zyskał 3 ha powierzchni i 100 tys. m2 hal produkcyjnych. Obecnie ta jedna z największych przestrzeni należących do jeden firmy dzieli się na:

- Tkalnia - wyposażona w nowoczesne krosna dające możliwość produkcji tkanin o różnych szerokościach do 3, 2 m, masach, splotach oraz wzorach żakardowych i nicielnicowych

- Dziewiarnia - dysponująca nowoczesnymi maszynami dziewiarskimi do produkcji firanek żakardowych, obrusów, serwet, bieżników, zazdrostek, paneli itp.

- Wykończalnia - to różnego typu barwiarki, suszarko-stabilizerki, powlekarka, drukarka do druku transferowego, kalander, postrzygarka i inne urządzenia wykończalnicze pozwalające uzyskać różnego rodzaju wykończenia oferowanych tkanin i dzianin

- Szwalnia - wyposażona w maszyny szwalnicze i realizująca zamówienia na gotowe wyroby z produkowanych asortymentów.

Zapraszamy do naszego oficjalnego sklepu internetowego.

Dane firmy:

  • Adres: Rejtana 25/35
  • Kod pocztowy: 42-200
  • Miejscowość: Częstochowa

Statystyki: