Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym, mamy też dwa sklepy stacjonarne, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojego Zwierzaka. Jeżeli nie znajdziesz porządanego towaru to nas poinformuj a dołożymy wszelkich starań, aby zwiększyć naszą ofertę.
Działamy na rynku od 2007 roku. Nasza ekipa to wyjątkowi ludzie, łączy nas wrażliwość i miłość do zwierzaków, mamy ekspertów od piesków, kotów, ptaków i rybek. Chętnie doradzimy, podzielimy się wiedzą oraz własnym doświadczeniem. Zależy nam żebyś był zadowolony z zakupu a Twój Zwierzak był radosny! Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, oferujący produkty pochodzenia tylko i wyłącznie od wytwórców i oficjalnych dystrybutorów. Znajdziesz u nas produkty za małe pieniądze. Dla stałych Klientów utworzyliśmy program lojalnościowy gdzie można wygrać super nagrody.
W naszej ofercie znajdziesz:
Wiejska Zagroda. Prosty i dobrze dostosowany skład karmy pozwala zaspokoić wymagania naszych pupili. Purina – kompletna karma dla psów i kotów, utworzona z wyselekcjonowanych preparatów i naturalnych prebiotyków. Karma dostosowana do wymagań Twojego psa lub kota, niezależnie od rozmiaru czy wieku. Sprzedajemy też: Preparaty przeciw pasożytom. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i probiotyki na zdrową skórę i sierść, na stawykości lub na odporność. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji – szampony, odżywki.

Dane firmy:

Statystyki: