Hurtownia biżuterii i półfabrykatów Aragonit

Aragonit to jedna z największych hurtowni jubilerskich na polskim rynku. Specjalizuje się w biżuterii ze stali chirurgicznej, srebra 925, kamieni naturalnych oraz korali. Proponuje klientom tysiące wariantów nietuzinkowej biżuterii, wykonanej z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Śledzi modowe trendy, na bieżąco uaktualniając swoje kolekcje w miarę zmieniających się gustów. Niech to Cię jednak nie zwiedzie - Aragonit dysponuje także ozdobami, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, a odważą się na nie tylko osoby ceniące oryginalność.
Ponadto hurtownia zaopatruje rękodzielników w pierwszorzędne półfabrykaty do samodzielnego tworzenia biżuteryjnych arcydzieł. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - i zaawansowany twórca, i ten stawiający pierwsze kroki na kreatywnej drodze. Do kompletu nie obeszłoby się bez różnorodnych pudełeczek, stojaków, woreczków, kuferków - akcesoriów służących zorganizowaniu swojej kolekcji ozdób.
Zaopatrują się tutaj zarówno sklepy, jak i również prywatni klienci. Aragonit proponuje wyjątkowo przystępne ceny i warunki transakcji, bo nastawia się na sprzedaż hurtową, więc bez marży detalicznej. Zaufana sieć dostawców zaowocowała zaufaniem także samych klientów hurtowni - od lat zbiera doskonałe opinie w wizytówkach i mediach społecznościowych. Odwiedź stronę, a na własne oczy zobaczysz bogactwo tego barwnego skarbca!

Dane firmy:

Statystyki: