Gal-art - hurtownia biżuterii

Gal-art od lat prężnie działa na polskim rynku biżuteryjnym. Zaufały jej tysiące klientów prywatnych oraz przedsiębiorców związanych z branżą jubilerską. Asortyment dzieli się na gotową biżuterię — naszyjniki, kolczyki, bransoletki i inne elementy, głównie ze stali chirurgicznej — oraz półfabrykaty i wyposażenie salonu jubilerskiego. W sumie hurtownia biżuterii Gal-art proponuje ponad 15 000 pozycji, stale dostosowywanych do trendów.
Sklep z biżuterią Gal-art uzyskał certyfikat dbałości o prawa konsumentów: Certyfikat Sklep Prokonsumencki. Każde zamówienie realizuje najszybciej jak to możliwe, nawet w ten sam dzień. Do dyspozycji zainteresowanych jest infolinia, czynna w każdy dzień roboczy. Zamówienia są dostarczane na całą Europę, a liczne rabaty, darmowe wysyłki i gratisy czynią ofertę jeszcze bardziej przystępną.
Potrzebujesz półfabrykatów do biżuterii, by zacząć tworzyć akcesoria hand-made? Szukasz bransoletki na prezent? Urządzasz salon jubilerski? Hurtownia biżuteryjna Gal-Art ma to, czego potrzebujesz. Sprawdź i dołącz do tysięcy Klientów zachwyconych jakością!

Dane firmy:

  • Firma: GALART Robert Michalczyk
  • Adres: Wola Rowska 33
  • Kod pocztowy: 08-450
  • Miejscowość: Łaskarzew
  • Telefon: 795273145

Statystyki: