NGplast - opakowania przemysłowe

Producent opakowań przemysłowych i transportowych z tworzyw sztucznych. NGplast to doświadczony producent opakowań przemysłowych i transportowych z tworzyw sztucznych, specjalizujący się głównie w produkcji opakowań z komorowych płyt polipropylenowych PP. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zaawansowanej technologii, NGplast dostarcza ekonomiczne opakowania wielokrotnego użytku o szerokich zaletach.
Zalety opakowań przemysłowych PP: duża wytrzymałość mechaniczna, niska waga, odporność na warunki atmosferyczne, wodę, kwasy, zasady, konkurencyjna cena, bardzo dobra ochrona przewożonych produktów, duże możliwości konstrukcji opakowań dopasowanych do wymagań klientów.
Oferujemy opakowania produkowane na zamówienie, m. in. Opakowania z komorowych płyt polipropylenowych: lekkie, wytrzymałe i ekologiczne, idealne do różnych zastosowań przemysłowych, logistycznych i magazynowych. Pojemniki i skrzynie transportowe: zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i efektywnym przechowywaniu oraz transporcie towarów. Skrzynki i pudła: trwałe i lekkie, zapewniające optymalizację procesów logistycznych. Opakowania specjalistyczne: doskonałe dla logistyki produkcji przemysłowej, dla przewozu części, półproduktów, podzespołów, itp.
NGplast produkuje opakowania dla różnych gałęzi przemysłowych od motoryzacji przez elektronikę, po przemysł farmaceutyczny. Posiadamy doświadczenie międzynarodowe oraz dziesiątki realizacji dla czołowych marek i producentów. Serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty z Polski i Europy.

Dane firmy:

  • Firma: NGplast Sp. z o.o.
  • Adres: Inwestycyjna 6
  • Kod pocztowy: 41-940
  • Miejscowość: Piekary Śląskie
  • NIP: 6452536067

Statystyki: