Medycyna Estetyczna w Katowicach - Estei

Zabiegi dla mężczyzn – Medycyna Estetyczna dla Panów w Katowicach. Zabiegi na Śląsku w gabinecie zabiegowym. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi wykonujemy w gabinecie zabiegowym. Ryzyko powikłań z zakresu Medycyny Estetycznej w sensie zakażeń jest minimalne ze względu na ścisły nadzór. W połączeniu ze szczególnym doświadczeniem, szeroką interdyscyplinarną wiedzą uzyskujemy wyjątkową jakość. Poza popularnymi zabiegami anty-aging polecamy szereg nowoczesnych zabiegów. Naszym hitem jest lifting niechirurgiczny twarzy przy pomocy nici PDO a szczególnie nici z haczykami.
Nici liftingujące – niechirurgiczny lifting twarzy. W zależności od rodzaju użytych do zabiegu nici modelują i napinają skórę za pomocą haczyków, stożków, które następnie obrastają tkanką łączną. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilkunastu miesięcy. Zastosowanie nici: modelowanie owalu twarzy, kształtu łuków brwiowych, unoszenie skóry okolicy czoła.
Dodatkowo posiadamy szczególne doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski, specjalista Urolog.
Dermapen - zabieg na przebarwienia głównie posłoneczne na skórze twarzy i na innych okolicach ciała. Kwas hialuronowy - to podstawowy wypełniacz stosowany do wygładzenia bruzd nosowo wargowych, korekcji opadających kącików ust, uzyskania efektu dużych ust, korekcji zmarszczek na twarzy, szyi, oraz dekolcie.
Mezoterapia igłowa - klasyczna mezoterapia znajdująca zastosowanie u osób z suchą i odwodnioną skórą. Ta metoda estetyczna znajduje również zastosowanie u osób ze skórą zwiotczałą, czy drobnymi zmarszczkami, które zamierzamy wypełnić.
Botox – to podstawowy zabieg od najmłodszych lat. Służy do: korekcji zmarszczek poprzecznych czoła, kurzych łapek czy lwiej zmarszczki.
Mężczyzna także potrzebuje zabiegów estetycznych. Powodów w wyniku których mężczyźni także korzystają z tegotypu procedur upiększających jest kilka:
-chęć podniesienia własnej wartości poprzez poprawienie zewnętrznej atrakcyjności co przekłada się na skuteczniejsze kontakty biznesowe
-chęć walki z defektami urody, postępującym starzeniem się
-podniesienie własnej wartości seksualnej względem partnera seksualnego
-chęć odmłodzenia, walki z upływem czasu
-korekta drobnych defektów i niedoskonałości
-chęć likwidacji istniejącego problemu
Podsumowanie:
Z zabiegów szczególnie polecamy niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO lub z haczykami, talerzykami. Na naszej stronie internetowej można podejrzeć zdjęcia Przed i Po na których są przedstawione efekty zabiegowe.

Dane firmy:

  • Miejscowość: Katowice
  • Telefon: +48517056831

Statystyki: