Www.itprojekt.pl

Dzisiaj komputery i profesjonalna obsługa IT to jedna z najbardziej istotnych kwestii przy prowadzeniu biznesu. IT projekt. pl od 2008 r. może zaoferować swoim klientom tego typu obsługę. Zajmujemy się całościową obsługą systemów IT naszych klientów. Przy każdym zleceniu skupiamy się na tym, by klient naszej firmy dostał usługę dopasowaną całkowicie do jego wymagań. Współpracujemy z przedsiębiorstwami o różnych rozmiarach.


Mogą liczyć Państwo na pomoc naszych pracowników z ogromnym doświadczeniem. Zachęcamy do sprawdzenia branżowej witryny internetowej:www. itprojekt. pl. Biuro naszego przedsiębiorstwa zlokalizowane jest w Warszawie (04-863) na Wągrowieckiej 3a. Z biurem można się skontaktować drogą mailową: [email protected] lub pod wskazanym numerem: +48 22 295 12 73. Podajemy jeszcze nasz NIP: 9521911393 i REGON 146255623.
Z naszych usług mają szansę skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, dla których sprawna sieć komputerowa to podstawa funkcjonowania. Dlaczego prowadzić dział informatyczny, jeśli istnieje możliwość, aby zlecić to profesjonalistom? Dzięki takiemu działaniu możecie w pełni poświęcić się prowadzeniu firmy.


Nasz oferta opiera się przede wszystkim na poniższych elementach: wsparcie zdalne, usługi sieciowe, wdrożenia oraz konfiguracja całej gamy serwerów, naprawa sprzętu. Na witrynie internetowej: http://www. itprojekt. pl odnajdą Państwo niemało wartościowych ogłoszeń, z których pomocą będą mogli Państwo lepiej zapoznać się z naszą ofertą. Bez trudu odnajdą tu Państwo informacje o naszych usługach. Zawsze służymy Państwu najlepszą radą. Swoją ofertę zawsze próbujemy skonstruować w taki sposób, aby nasi klienci byli z niej kompletnie zadowoleni.

Dane firmy:

  • Adres: ul. Wągrowiecka 3a
  • Kod pocztowy: 04-863
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 22 295 12 73

Statystyki: