Spider Solitaire gra pasjans

Granie w pasjansa na naszej stronie jest bardzo proste. Gra rozpoczyna się od automatycznej ręki. Następnie gracz musi zebrać wszystkie karty w kolorach. Główne manipulacje, które możesz wykonać w jednej grze:
Możesz przenieść górną kartę dowolnej kolumny do pustego miejsca. Górna karta z kolumny może zostać przeniesiona na kolejną najwyższą kartę, bez względu na jej kolor i kolor, stos kart tego samego koloru leżącego w kolejności może zostać przeniesiony jako jedna karta kiedy platforma jest w pełni zmontowana, automatycznie przechodzi do górnego pustego rzędu na ekranie.
Na górze pola gry znajduje się sześć przycisków: powtórz, odtwórz, wybierz złożoność, anuluj, ustawienia i reguły.
Przekaż ponownie - przycisk pozwala na ponowne uruchomienie gry, jeśli pierwszy raz nie uśmiechnąłeś się.
Powtórka - ten przycisk pozwoli ci ponownie przejść przez zagubioną rundę.
Wybierz trudność - ten przycisk pozwoli graczom wybrać poziomy trudności gry. Wszystkie są trzy: cztery kolory, dwa kolory, jeden kolor.
Anuluj - ten przycisk zwróci kartę do poprzedniej lokalizacji, jeśli wykonałeś niewłaściwy ruch. Przycisk może być używany wielokrotnie, nie ma ograniczeń dotyczących zwrotu karty.
Ustawienia - tutaj możesz wybrać wygląd swojej gry, na przykład łatwo zmienić osłonę kart i tło.
Reguły - oto krótkie wyjaśnienie głównych zadań Pasjansa Pająka.
Spider Solitaire - grać online
Pasjans Pająk jest prawie tak popularny jak chustka. Pasjans składa się z dwóch talii po 52 karty każda. Gra pozwala wybrać trzy układy, a mianowicie: w jednym kolorze z dwoma lub z czterema. Logiczne jest założenie, że pierwsza opcja jest najłatwiejsza, a poniższe są bardziej złożone. Głównym zadaniem gry jest rozwinięcie kart, zaczynając od asa, a kończąc na królu. Jeśli podczas gry nastąpi sytuacja, w której nie pozostało nic do przeniesienia, dodaj kolejną porcję kart.

Dane firmy:

Statystyki: