Mahjong Connect 4 gra

Solitaire to nowa i ulepszona wersja popularnej gry Connect Mahjong. Tutaj zasady klasycznego pasjansa są z powodzeniem łączone z elementami gier zręcznościowych. Graj w pełny ekran Mahjong Connect 2.
Opis gry Mahjong Connect 4
Mahjong Connect 4 to popularna gra online. Celem jest oczyszczenie pola gry poprzez usunięcie z niego wszystkich kości chińskich domino. Nazwa gry pochodzi od głównej zasady - możesz usunąć tylko kości, które są połączone (połącz) linią warunkową. Ta wersja pasjansa składa się z 30 poziomów. W finale zwycięzca trafi do Wielkiego Muru Chińskiego. Ukończenie jednego poziomu zajmuje 3 minuty. Usunięcie pary nasion daje graczowi dodatkowy czas. Na początku gry użytkownik otrzymuje 6 żyć. Aby rozpocząć grę, najpierw musisz pożegnać się z jednym z nich. Aby rozpocząć grę, musisz kliknąć przycisk Playgame znajdujący się w prawym dolnym rogu. Przejście poziomu jest skomplikowane, ponieważ rozprasza migające kości domina znajdujące się w lewym górnym rogu.
Połącz 4 zasady Mahjong
Aby wyczyścić pole, musisz wyszukać i usunąć te same kafelki domina. Możesz usunąć tylko te same płytki, które znajdują się w tej samej linii lub w następnej linii. Możesz także usunąć kości, które można połączyć prostą linią lub linią łamaną pod kątem prostym, bez wpływu na resztę kości. Domino znajdujące się po przeciwnych stronach pola gry nie mogą zostać usunięte. Nie ma tu zastosowania zasada dotycząca innych gier w pasjansa - kości z obrazami pór roku i punktami kardynalnymi nie są uważane za takie same. Za każdą usuniętą parę gracz otrzymuje 10 punktów. Pod koniec gry możesz otrzymać bonus za pozostałe sekundy czasu gry.
Funkcje funkcjonalne gry Connect 4 Mahjong
Twórcy gry pozostawili małą niespodziankę dla fanów pasjansa. Tak więc każdy użytkownik, który przeszedł grę, otrzymuje tajne hasło. Hasło to można wprowadzić podczas gry i przejść na dowolny poziom. Hasło można uzyskać bez rejestracji, całkowicie za darmo. W Mahjong Connect 4 znajdziesz wiele innowacji, które nie były dostępne w poprzedniej wersji. Kolorowa grafika pozwala cieszyć się rozgrywką na pełnym ekranie. Rozwijaniu pasjansa towarzyszą ożywcze dźwięki, które można wyłączyć, naciskając przycisk, wykonany w formie bębna. Naciskając przycisk Pauza, możesz zatrzymać grę. Aby wyjść do menu głównego, naciśnij przycisk Backtomap, ale w tym przypadku będziesz musiał pożegnać się z jednym życiem.

Dane firmy:

Statystyki: