ZFM

Firma ZFM zajmuje się w profesjonalnym zakresie projektowaniem, produkcją i dystrybucją maszyn i przyrządów dla przemysłu gastronomicznego. Komory piekarnicze i kotły warzelne to tylko część maszyn, które znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. W naszej karierze realizowaliśmy najróżniejsze zlecenia, dzięki czemu jesteśmy gotowi do tego, by zająć się każdym projektem.

Najwygodniej będzie wejść na firmową witrynę internetową www. zfm-online. com po więcej informacji, a również po to, aby przeglądnąć opisy naszych produktów. Mogą Państwo do nas napisać na naszego maila: [email protected] albo zadzwonić pod wskazany numer: +48 32 382 20 20. Nasza siedziba usytuowana jest w Piekarach Śląskich (41-940) na ulicy Bytomskiej 64. Wszyscy zainteresowani mogą się zaznajomić poza tym naszym NIP-em 4980263229 i REGONEM 4980263229.

W swojej ofercie mamy bardzo duży zestaw produktów, dzięki którym nasi klienci mają szansę wyszukać zawsze to, czego potrzebują. Wykształcona kadra pracownicza i wysokiej jakości tworzywa powodują, że nasze produkty są bardzo konkurencyjne na rynku. Zachęcamy by wejść na witrynę: zfm-online. com, by posiadać szerszą świadomość na temat tego, czym się zajmujemy.

Urządzenia wykonywane przez naszą firmę zamawiają dodatkowo klienci z Rosji, Ukrainy, USA, Rumunii, Malezji, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, RPA, Grecji oraz Anglii. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Niezaprzeczalnie znajdą Państwo to, czego szukają.

Dane firmy:

  • Adres: Bytomska 64
  • Kod pocztowy: 41-940
  • Miejscowość: Piekary Śląskie
  • Telefon: 32 382 20 20
  • Województwo: Śląskie

Statystyki: