Food is Life - Dobre śniadania Wrocław

Gastronomia Wrocław. Food is Life oferuje usługi cateringowe na terenie miasta Wrocławia, stolicy Polski. Jedzenie jest tworzone przy użyciu najbardziej wyrafinowanych technik kulinarnych i składników, przy użyciu tylko najlepszych lokalnych produktów. Dzięki naszej przyjaznej i profesjonalnej obsłudze poczujesz się jak w domu na swoim weselu, przyjęciu czy imprezie biznesowej.
Jesteśmy bardzo dumni, że jako jedna z nielicznych firm w Polsce świadczymy usługi cateringowe we Wrocławiu. Jesteśmy również jednymi z nielicznych, którzy mogą pochwalić się międzynarodowym doświadczeniem - nasz założyciel ma doświadczenie w wiodących międzynarodowych firmach. Dało nam to wyjątkowe spojrzenie na catering, które przekazujemy naszym klientom. Nasze doświadczenie obejmuje wszystko, od planowania wesel po imprezy firmowe i festiwale.
Profesjonalny serwis. Wierzymy, że jedzenie powinno być częścią Twojej specjalnej okazji i zainwestowaliśmy dużo w nasze usługi, aby były warte każdego wydanego grosza. Obejmuje to fachową koordynację, wsparcie podczas etapów planowania i perfekcyjną realizację Twojego wielkiego dnia lub wydarzenia.
Wysokiej jakości składniki. Wszystko przygotowywane jest ze świeżych, wysokiej jakości składników pochodzących od lokalnych dostawców i rolników, którym zależy na tym, co robią najlepiej – na swoim produkcie! Dbamy o to, aby zawsze były obecne we wszystkich przygotowywanych przez nas daniach

Dane firmy:

Statystyki: