Wkręty Spax sklep

Spaxcentrum to znany wytwórca wkrętów do drewna. Dziś wkręty SPAX znane są praktycznie we wszechstronnych funkcjonalnościach i słyną ze wszechstronności. Firma ma nadzwyczajnie długi staż, bo działa w branży aż od 1823 roku. Wraz z ewolucjami w przetwórstwie drzewnym i żeliwnym SpaxCentrum ulepszało własne metody i produkty, wypracowując np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax dzierży tytuł brandowego towaru i jest podmiotem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Wkręty firmy są pożądane międzynarodowo, co najwyraźniej mówi o ich wytrzymałości i rzetelności.
Produkowane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod skomplikowaną procedurę kontrolną i ostatecznie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Firma z własnej woli poddaje na podwójną weryfikację jakości, by zachowywać zaufanie swoich klientów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Niemałe znawstwo pozwala kompanii sukcesywnie otwierać się na nowatorskie gałęzie fabrykacji i zaspokajać indywidualne potrzeby konsumentów.
Artykuły przeznaczane są dla wszystkich, zarówno dla profesjonalnych przedsiębiorstw, jak i domowych majsterkowiczów, także bez przygotowania. Szczegółowe filtry witryny internetowej pozwolą w kilku kliknięciach znaleźć poszukiwany łącznik do drewna lub najbliższy lokal stacjonarny. W asortymencie Spax znajdziemy wkręty do posadzek drewnianych, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i akcesoria do tarasów. Serwis internetowy usprawnia zakupy przy pomocy bogatego katalogu wyczerpująco |opisanych towarów. Możliwy jest także kontakt z doradcami, którzy doradzą jak wybrać odpowiedni produkt w przypadku wątpliwości i dostarczą informacji na wszelkie tematy. Konsument ma dodatkowo pomoc w wyborze produktów poprzez udostępnianiu bloga SpaxFun, w którym postowane są merytoryczne poradniki w temacie mocowań do drewna. W sklepie internetowym spaxcentrum. pl dostępne są okresowo zmieniające się promocje.

Dane firmy:

Statystyki: