Went-Serwis wentylacja, klimatyzacja

Went-Serwis jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz serwisu w branży systemów grzewczo-wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Proponujemy nawiązanie współpracy oraz kompleksową obsługę w zakresie wyboru, montażu oraz serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego w branży systemów grzewczych, klimatyzacji oraz wentylacji.
Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem, łącznie obsługujemy ponad 100 obiektów na terenie całej Polski. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże firmy (sieci marketów, placówki oświatowe, hotele, restauracje i centra medyczne) jak i mniejsze, a także odbiorcy prywatni. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie zwracając szczególną uwagę na jego potrzeby.
Posiadamy autoryzację na serwis urządzeń grzewczo-wentylacyjno-klimatyzacyjnych takich firm jak: Fuji Electric, Ferroli, Wolf, Unical, Fujitsu, Mitsubishi Electric, Airwell, GRE, VBW, VTS, Clima Products, Dospel, Juwent, De Dietrich. Dostarczamy, instalujemy i serwisujemy pompy ciepła różnych producentów.
Posiadamy w stałej ofercie klimatyzatory firm: Fuji Electric, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Unical, Vivax, a także Daikin i wiele innych dostępnych na polskim rynku.
Jesteśmy profesjonalni, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zdaniu, zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu przedstawienia oferty handlowej. Chcemy, aby przedstawiona przez nas oferta była wiarygodna, a dokładna wycena naszych usług możliwa jest dzięki wizji lokalnej z uwzględnieniem Państwa potrzeb i oczekiwań, a także zróżnicowania modeli urządzeń, miejsca ich zamontowania itp.

Dane firmy:

  • Ulica: Czarna 10
  • Kod pocztowy: 41-200
  • Miejscowość: Sosnowiec
  • Telefon: 322679275
  • Województwo: Śląskie

Statystyki: