SKalisty - sztuczne skały z betonu

sKalisty to wrocławski producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku, działający głównie na terenie Polski, ale realizujący również liczne projekty w całej Europie. W ofercie firmy znajdują się wszelkiego rodzaju dekoracje z betonu – kamienie, skały, rafy koralowe, drzewa, rzeźby kamienne, elewacje. Przedsiębiorstwo zajmuje się również budową jaskiń i grot, które stanowić mogą oryginalny element ekspozycyjny oraz ciekawy punt zabaw dla dzieci. Wszystkie części są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Produkty oferowane przez firmę mogą być formowane w dowolny sposób, w parametrach zgodnych z ich przeznaczeniem. Niewątpliwą zaletą jest ich trwałość, solidne wykonanie i – co istotne przy zastosowaniu na zewnątrz – odporne na działanie czynników atmosferycznych, jak wiatr, promienie UV czy niska lub wysoka temperatura. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, imitacja kamienia, drzew czy rafy koralowej wygląda bardzo naturalnie, stanowiąc niemal idealne odwzorowanie prawdziwych gatunków i okazów, które spotkać można w przyrodzie.

Firma sKalisty zajmuje się więc budową oraz montażem elementów i dekoracji większych akwariów, wybiegów dla zwierząt w ZOO, reprodukcji naukowych na potrzeby muzeografii, stref rekreacyjnych.
Głównymi klientami firmy są przede wszystkim ogrody zoologiczne, parki czy oceanaria, ale także klienci indywidualni, chcący zaaranżować teren wokół własnego domu, nadając mu odpowiedniego klimatu i przyjemnej aury. Sztuczne skały czy kamienie to nie tylko doskonała dekoracja, ale też świetne rozwiązanie przy budowie terrarium, zagrody dla zwierząt, oczek wodnych czy skalniaków.

Dane firmy:

  • Adres: Strachowicka 48a
  • Kod pocztowy: 54-512
  • Miejscowość: Wrocław

Statystyki: