Kołki i mocowania Duopower Fisher

Serwis internetowy duopower. pl oferuje produkty marki Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzynarodowy producent wysokojakościowych systemów mocowań o niemieckiej precyzji. Kompania jest jedną z najmocniej popularnych, a jej produkty należą do najczęściej wybieranych zamocowań stosowanych w architektonice i reperowaniu. Zakres działalności firmy skupia nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje kwalifikacje i usytuowanie na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terytorium mieszczą się hale produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Firma Fisher może pochwalić się kreatywnością w domenie rozwiązań technologicznych. Ich produkty rodzaju Duo są celnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii.
Towary Fisher cechują się wyjątkową siłą i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość kompanii Fisher. Produkt z układem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do otworu i nie luzuje się po obsadzeniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo funkcji, w zależności od gruntu. Kołki rozporowe Fisher nadają się do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym plusem jest duży wybór artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty nieinternetowe, poza wydajnymi produktami, oferują także fachową usługę doradczą wprawionych specjalistów w wyborze typów zamocowań. Sklep internetowy duopower. pl natomiast ułatwia swobodne i intuicyjne filtrowanie towaru spośród uporządkowanych modeli. Fisher oferuje tam także zyskowne obniżki cenowe.

Dane firmy:

Statystyki: