Inventor, Montaż Klimatyzacji Sanok, Rekuperacja.

Systemy instalacji wentylacji dla domu, budownictwa i przemysłu. Firma Inventor zajmuje się montażem instalacji chłodniczych, wentylacyjnych oraz przemysłowych przy użyciu sprawdzonych komponentów i marek. Jesteśmy firmą która kładzie nacisk na jakość i terminowość. Współpracujemy z wieloma firmami na rynku, z biurami projektowymi i biznesem. Montujemy klimatyzacje do domów, mieszkań oraz biur przy użyciu sprawdzonych urządzeń. Dostosowujemy się do potrzeb klienta na każdym etapie inwestycji służymy poradą i wykazujemy dużą dbałość o jakość realizowanych projektów.
Profesjonalne usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Jesteśmy obecni na rynku podkarpacki od wielu lat, ukończyliśmy szereg wymagających inwestycji dla biznesu i przemysłu. Oferujemy również montaż klimatyzacji sanok dla klienta indywidualnego.
Stosujemy szereg systemów klimatyzacyjnych i nie tylko: Klimatyzacja VRF zalecana do budynków o dużej ilości pomieszczeń takie jak hotele czy duże biura.
Klimatyzacja split doskonale sprawdza się w domu. Jest to doskonała klimatyzacja do domu lub mieszkania. Klimatyzacja przemysłowa, hal lub innych pomieszczeń jest realizowana zgodnie z wytycznymi projektu. Specjalizujemy się również w zakresie montaży wentylacji mechanicznej, rekuperacji do domów itp. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, doradzamy i wspieramy na każdym etapie inwestycji. Możesz nas znaleźć pod hasłem montaż klimatyzacji sanok oraz na fhuinventor. pl

Dane firmy:

  • Firma: FHU Inventor Łukasz Daszke
  • Adres: Szopena 10
  • Kod pocztowy: 38-500
  • Miejscowość: Sanok
  • Telefon: 796137402

Statystyki: