F.H.U. Usługi Budowlane-Wykończeniowe Tadeusz Gierczak

Firm, które wykonują usługi remontowo-budowlane nie brakuje w całej Polsce i nie inaczej jest też na terenie Krakowa. Jeżeli interesują was takie usługi na najwyższym poziomie w województwie małopolskim, zapraszamy do przejrzenia oferty naszej firmy. W swojej ofercie mamy szereg usług jak remonty czy też budowa domów. Jednakże nie tylko. Otóż nasza firma to także wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Krakowie, który ma go naprawdę mnóstwo i co istotne wypożyczamy go tutaj w naprawdę atrakcyjnych cenach.

F. H. U. Usługi Budowlane - Wykończeniowe to firma budowlana, którą cechuje profesjonalizm, rzetelność i solidność.

Działamy od 1997 roku. Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych, a także kompleksowe remonty na terenie południowej polski, głównie Krakowa, Tarnowa, Bochni, Skawiny, dla klientów indywidualnych oraz instytucji.

Budownictwo to nasza pasja, a firma F. H. U. Usługi Budowlane - Wykończeniowe to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Nasze usługi łączą ze sobą nowoczesne technologie oraz tradycyjne podejście, które w efekcie tworzą wysokiej jakości obiekty budowlane.

W trosce o Państwa satysfakcję działamy szybko, kompleksowo, terminowo i elastycznie, dostosowując się do potrzeb i możliwości klientów. Doradzamy oraz służymy pomocą przy wyborze i zakupie materiałów.

Dane firmy:

  • Adres: Grobla 74
  • Kod pocztowy: 32-709
  • Miejscowość: Drwinia
  • Telefon: 508649323

Statystyki: