Www.ksiega-podatkowa.pl Książka przychodów i rozchodów

Niezależnie od tego, jaki jest profil firmy należy pamiętać o prawidłowym prowadzeniu rachunkowości. Jest to jedna z elementarnych czynności o jakiej w żadnym wypadku nie może zapomnieć przedsiębiorca. Chcąc usprawnić tę czynność, a równocześnie zwiększyć szanse na to, że będzie ona prowadzona bezbłędnie, terminowo i zgodnie z obowiązującym przepisami warto sięgnąć po program książka przychodów i rozchodów SKP. Super Księga Podatkowa cieszy się uznaniem, często stosowany w firmach kpir program księgowy.
Książka przychodów i rozchodów program SKP to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli zarówno małych jak i średnich firm, a także dla biur rachunkowych, tak gdzie prowadzona jest księgowość w oparciu o księgę przychodów i rozchodów bądź też ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Program SKP jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, a jednocześnie posiada wiele modułów ułatwiających prowadzenie księgowości w firmie.
To prosta w prowadzeniu księga podatkowa, a także rozliczenia z kontrahentami, płace i ZUS, podatek i ewidencja VAT sprzedaży i zakupu towarów i usług, rozliczenie przejazdów, środki trwałe, fakturowanie itd. Kupując to oprogramowanie sami decydujemy z jakich funkcji będziemy korzystać i tylko za nie płacimy. Zaletą programu jest jego odbywająca się regularnie aktualizacja oraz zgodność z przepisami prawa, które jest stosowane na terenie naszego kraju.
Producent umożliwia przed zakupem przetestować to oprogramowanie i zapoznać się z działaniem poszczególnych modułów, tak by móc odpowiednio skonfigurować kpir program księgowy do potrzeb własnego przedsiębiorstwa. Mamy też okazję zobaczyć jak prosta jest z jego pomocą prowadzona w firmie książka przychodów i rozchodów.

Dane firmy:

Statystyki: