Biznes Centrum biuro wirtualne

Jeśli stajesz na początku drogi, jaką jest zakładanie własnej działalności gospodarczej to musisz zweryfikować i zaplanować wszelkie czynności, które musisz wykonać, aby tę działalność w sposób skuteczny założyć. Najważniejszym zadaniem jest zarejestrowanie firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Możesz to wykonać dwojako – odwiedzając najbliższy Urząd Miasta i kierując się do pokoju, który zajmuje się przyjmowaniem takich wniosków, bądź też wypełniając wniosek elektronicznie i podpisując go profilem zaufanym lub podpisem elektronicznym.
Jak wygląda taki wniosek i co trzeba mieć, aby odpowiednio go wypełnić? Wniosek składa się z kilku części. Pierwsza z nich to wypełnienie informacji na temat przedsiębiorcy zakładającego działalność. To między innymi dane osobowe i kontaktowe. Następnie wypełnia się dane na temat firmy takie, jak: nazwa, miejsce prowadzenia działalności czy PKD. Na końcu trzeba zaznaczyć Urząd Skarbowy, w którym przebiegało będzie rozliczanie firmy, a także sposób jej rozliczania. Należy także wskazać rachunki firmowe.
Biznes Centrum to miejsce, które ułatwi Ci wypełnianie wniosku, jeśli chcesz pracować zdalnie i nie masz konkretnego miejsca prowadzenia działalności. Możesz skorzystać z tak zwanego wirtualnego biura, w który nie będziesz przebywał, ale, do którego będzie dostarczana Twoja korespondencja i który będziesz mógł podawać załatwiając sprawy firmowe. Sprawdź koniecznie ofertę tej firmy już dziś na jej stronie www. Zapraszamy serdecznie.

Dane firmy:

Statystyki: